Şirketiniz İçin Açık İnovasyon

Platform Özellikleri

Açıkinovasyon.com yeterince fikri bir araya getirmeyi, bunları yönetmeyi, bu fikirler arasından umut vaat edenleri seçmeyi ve en iyileri ödüllendirmeyi sağlayan bir inovasyon yönetim yazılımıdır. Kullanılan teknoloji ve yazılım özellikleriyle inovasyon yönetimini verimli bir şekilde yapabilirsiniz.

Yapılandırılmış Fikir Yönetimi

Açıkinovasyon.com sunduğu farklı çağrı türleriyle ihtiyaçlarınıza uygun çözümler sunmaktadır. 10 farklı kategoride çağrı yayınlayabilirsiniz – bu çağrıların hepsi farklı iş çıktıları üretmek için tasarlanmıştır. Çağrı Örnekleri +

Esnek Çağrı Yapısı

İnovasyon çağrılarını şirketinizin gizlilik politikalarına göre ayarlayabilirsiniz. Şirket ismi vermeden anonim çağrılar yayınlayarak inovasyon çalışmaları yapabilirsiniz. İnovasyon çağrınıza gelen çözümleri isterseniz bireylere açabilir, isterseniz kapatabilirsiniz.

Motivasyon Araçları

Açıkinovasyon.com kitleleri harekete geçirecek motivasyon araçları sunmaktadır. Motivasyon  araçları sayesinde  teşvik, ödüllendirme ve itibar yönetimini kolayca yapabilirsiniz. İnopuan sistemiyle bireylerin sahip oldukları inovasyon potansiyelini görebilirsiniz. 

Yetkilendirme

İlgili departmanları ve çalışanlarınızı yetkilendirme araçlarıyla Açıkinovasyon.com platformunu yönetmesini ve sürece sizin istediğiniz aşamada dahil olmasını sağlayabilirsiniz. Yeni kullanıcılar tanımlayıp sisteme dahil edebilirsiniz.

Değerlendirme Aracı

İnovasyon çağrılarına gelen fikir ve projeleri, online ortamda platform üzerinden kısa sürede verimli bir şekilde değerlendirerek sonuca ulaştırabilirsiniz. Değerlendirme aracı sayesinde süreci aşamalandırabilirsiniz. 

Raporlar  ve Analizler

Yapılacak olan bir inovasyon çalışması sonucunda çağrınıza sayılabilen ve sayılamayan, yeni iş fırsatları içeren bir çok katılım olacaktır. Çağrınız kapandıktan sonra yapılan açık inovasyon uygulamasının sonuçlarını (fikir ve proje istatistikleri, oylamalar, yorumlar, katılım analizleri, anahtar performans göstergeleri) içeren raporları sistem üzerinden takip edebilirsiniz.

Acikinovasyon.com kurumsal hesabınızda raporlar ve analizler sekmesinden çağrılarınız ve kullanıcı hesabınızla ilgili raporları takip edebilirsiniz. İstediğiniz periyotlarda bunların mail yoluyla bildirimini sağlayabilirsiniz. 

Bilgilendirme

Çağrılarınızla ilgili meydana gelen aksiyonları içeren  bildirimler alırsınız. Çağrınıza kaç fikir geldi, çağrınız kaç kez okundu vb. verilerden bilgilerden oluşan bildirimler mail yoluyla düzenli periyotlarla size iletilir. Bu şekilde gelen yeni fikirleri ve diğer tüm gelişmeleri takip edebilirsiniz.