Gizlilik Sözleşmesi

Bu Gizlilik Şartları www.acikinovasyon.com sitesinin kullanıcılarının gizlilik koşullarını içermektedir. www.acikinovasyon.com sitesine verdiğiniz bilgilerin site tarafından ne şekilde kullanılıp, korunduğunu anlamanız amacıyla hazırlanmıştır. Bu web sitesini ziyaret etmekle ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle, bu gizlilik şartlarını kabul etmektesiniz.

Açıkinovasyon.com, kullanıcıların kişisel bilgilerini sadece belirli hizmetleri yerine getirmek, sitede kullanıcıların isteklerine göre içerik ile reklam sağlamak ve yeni hizmetlerden haberdar etmek için saklar.

Açıkinovasyon.com, web sitesini ziyaret eden kullanıcılardan topladığı bilgileri her türlü analiz yapmak amacıyla kullanabilir. Açıkinovasyon.com bu bilgileri iş ortakları ile paylaşabilir. Ancak e-posta ve diğer kişisel bilgiler, hiçbir iş ortağı, şirket, kurum ya da başka bir kuruluşla kullanıcının izni olmaksızın paylaşılmayacaktır.

Kayıt sırasında girdiğiniz kişisel bilgilerinizi istediğiniz her zaman güncelleme ve değiştirme hakkınız bulunmaktadır. Açıkinovasyon.com bu "Gizlilik Sözleşmesi" ve " Kullanıcı Sözleşmesi"ne uymadığınız takdirde üyeliğinizi silmeye ya da askıya almaya yetkilidir.

Kullanıcıların Açıkinovasyon.com web sitesine doğru ve güncel olmayan bilgi vermesi halinde ya da bilgilerin doğru ve güncelliğinden şüphe edildiğinde, Açıkinovasyon.com hizmetleri durdurma ya da sonlandırma hakkı saklıdır.

Açıkinovasyon.com kişisel bilgilerinizi sadece aşağıda belirtilen yasal durumlarda ve yasal prosedürler çerçevesinde 3. şahıslara açar. Kişisel bilgilerinizi sadece aşağıda belirtilen yasal durumlarda ve yasal prosedürler çerçevesinde 3. şahıslara açar.

  • Kullanıcının, şahsi bilgilerinin paylaşılması konusunda izni ve onayı var ise,
  • Açıkinovasyon.com’un kendi bünyesinde kullanılmak üzere kullanıcı profillerinin belirlenmesi amacıyla,
  • Kullanıcının, Açıkinovasyon.com’dan talep ettiği ürün ve hizmetlerin geliştirilmesi, temin edilmesi veya size sunulan servis ve araçlarla ilgili problemlerin giderilmesi amacıyla,
  • Kullanıcıya ürün ve servisler sunarken, birlikle çalıştığı firmalara, bu ürün ve servislerin sağlanmasında kullanılmak üzere,
  • Yasal mercilerden bu yönde yazılı bir talep oluşması halinde
  • Açıkinovasyon.com’un mülkiyet haklarını korumak ve savunmak amacıyla
  • Kullanım şartlarında kabul ettiğiniz kurallar çerçevesinde

Açıkinovasyon.com herhangi bir uyarıya gerek olmaksızın işbu Gizlilik Sözleşmesini değiştirebilir veya geliştirebilir veya bu siteye veya bu sayfaların içeriklerine erişimi engelleyebilir. Yapılan değişikliklerden haberdar olmanız açısından Gizlilik Sözleşmesini düzenli olarak gözden geçirmeniz tavsiye ederiz.